Ideepuu - ürituste korraldamine, sünnipäev, nimepäev, talvepäevad, jõulupidu, jõuluvana, kostüümid
ideepuu
jagatud rõõm
uued tuuled
kirjakast
PeoPesa
meist

Teised meist

9-aastase Harrieti vanemad

Kuna sünnipäevalapsel oli kindel soov teadusteemaline sünnipäev, siis hakkasime otsima erinevaid võimalusi ja jõudsime päris kiiresti Ideepuu Facebooki leheni. Ning sealt see kõik algas. Nimele kohaselt tuli Ideepuult palju ideid, mis võimaldas sünnipäevalapsel omale sobivad detailid välja valida. Kõik see toimus kiirelt ja sujuvalt ning kohe alguses tekkis tunne, et meie õlgadelt on kogu korralduse vaev Ideepuu õlgadele üle antud. Kuna lapsevanematena oleme võrdlemisi hõivatud inimesed, siis oli see meile suureks kergenduseks. Sünnipäev ise oli super! Kõik oli personaalne ja oli selgelt tunda, et kõik detailid on sünnipäeva teemale vastavalt ja arvestades sünnipäevalapse soovi suureks kasvades arst­leiutajaks saada, ka läbi mõeldud. Kokkuvõtteks, väga­väga soe ja lahe sünnipäev oli! Sünnipäevalaps ja kuulu järgi ka külalised jäid väga rahule!

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­-----------

Advokaadibüroo Sorainen AS, Evely Mürkel

Suured tänud teie tiimile!

Kõik sujus suurepäraselt, toit oli väga hea, teie töö oli väga­väga hea. Jõuluvana samuti oli väga hea. Meie inimesed üksnes kiidavad ja ütlevad, et meie laste jõulupeod lähevad aina paremaks ja jätkake samamoodi.

Siin ongi suur kiitus teile – aitasite seda head taset hoida ja saavutada!

Sorainen AS logo

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­-----------

TTÜ Innovatsiooni­ ja ettevõtluskeskus Mektory, Virge Schmidt

Detsembrikuu õhtutel ja nädalavahetustel muutus Mektory keskus „tehnoloogiliseks jõulumaaks“, kui toimusid Ideepuu teaduspeod. Veel enne jõuluvana saabumist toimusid ettevalmistatud lihtsad, kuid õpetlikud Ideepuu töötoad. Väikesed särasilmsed peolised panid oma paberist raketid lendama ja õhupall ei purunenudki puitvarrast sealt läbi torgates. Mektory päkapikkude abil said teoks retked kosmosesse ja energiamaailma. Kõik tegevused õnnestusid ja lapsed oma vanematega lahkusid heatujuliselt.

Koostöö Ideepuu tublide tegijate Kaari ja Hannaga oli väga hea ja usaldust tekitav.

Mektory logo

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­-----------

Illustratsioon usinast töömesilasest lendamas
Copyright   ©   2015   Ideepuu OÜ     Kujundus: Ebaheli